Hakkımızda

SORUN İZOLASYONSA, ÇÖZÜMSÜZ SORUN YOKTUR.

1996 yılından bu yana gerek yurt içi, gerekse yurt dışı ( ISAF, USA ARMY, TEPE, LİBYA CUM. ) projelerde inşaat ve izolasyon uygulamaları konusunda uzmanlaşan genel müdürümüz Hüsnü Gedik liderliğinde 2009 yılında kurulan firmamız  "SORUN İZOLASYONSA, ÇÖZÜMSÜZ SORUN YOKTUR" sloganıyla yola çıkarak, müşterilerine her bütçeye uygun, maksimum fayda sağlayacak ürünler - uygulamalar sunma ve üretme yolunda başarılı adımlar atmıştır.

Sürme esaslı, su bazlı-polimer esaslı NEMESON markalı su izolasyon malzemeleri üretimleriyle müşterilerinin ve halkımızın kaliteli ürünlere en ekonomik fiyatlarla ulaşmasını sağlamıştır.

ISI ve YANGIN İZOLASYONLARI konusunda NASA'nın önerdiği HY-TECH THERMAL ürünleri kullanarak %50'YE VARAN enerji tasarrufu sağlayan ISI İZOLASYON uygulamaları yapmaktadır.

Firmamız tüm uygulamalarında yapılacak iş ve saha şartlarına göre sektörde ciddiyetini ispatlamış çözüm ortaklarının üretmiş olduğu ( PVC - EPDM - HDPE - BİTÜM MEMBRAN, Çimento Esaslı YAPI KİMYASALLARI, PU Köpük Uygulama, Poliürea Uygulamaları vb... ) farklı malzemeler ile GARANTİLİ ÇÖZÜMLER sunmaktadır.

Firmamız 2009 yılından bu yana izolasyon malzeme üretimi ve uygulamalarının yanı sıra Yapı Müteahhitliği de yapmaktadır.

KOZAN YAPI İZOLASYON İNŞAAT LTD. ŞTİ., faaliyet alanı olan izolasyon ve inşaat konularında her bütçeye uygun profesyonel ürün ve çözümler sunarak halkımızın beğenisine sunmaktadır.


VİZYONUMUZ

1996’dan bu yana gelen bilgi ve tecrübelerimizi her geçen gün artırarak müşterilerimiz ve sektörle paylaşmak suretiyle “KALİTELİ ÜRÜN ve HİZMETİN BİR LÜKS DEĞİL, GEREKLİLİK“ olduğu anlayışının yerleştirilmesidir.


MİSYONUMUZ

Daima yüzü ileriye ve nihai tüketici memnuniyetine dönük, kaliteden ödün vermeyen müşterilerine ödedikleri bedeli geri kazandırmayı hedefleyen firmamızın sektörde hak ettiği en üst sıralara gelmesidir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ'DİR.